Weekend pełen atrakcji w Świebodzicach

czwartek, 12.5.2022 10:30 336 0

Wernisaż, warsztaty i różnorodne food truck'i. Przed nami kolejne dni wypełnione propozycjami ciekawych wydarzeń w Świebodzicach.

Już 12 maja (czwartek) w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Jagody Stączek „Gabinet Osobliwości”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Galerii Kominkowej o godzinie 18:00.

Dzień później (13 maja) razem z MDK zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach artystycznych Inspiracje na jedwabiu, które poprowadzi utalentowana świebodzicka artystka, właścicielka galerii sztuki Arttess, Teresa Anniuk-Gulak. Warsztaty stanowią doskonałą okazję do oderwania się od codziennego pędu, odkrycia nowych talentów i rozwijania pasji. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Wstęp płatny: 30 zł.

 Jednak nie samą sztuką człowiek żyje, dlatego w sobotę i niedzielę (14-15 maja) na płycie świebodzickiego Ratusza Miejskiego zaparkują różnorodne food truck'i, jakich w Świebodzicach jeszcze nie było, serwujące dania kuchni z najdalszych zakątków globu. Przed nami dwudniowy, weekendowy Festiwal Smaków Świata, organizowany z nową firmą. Każdy amator street foodu znajdzie coś dla siebie. Będzie można smacznie zjeść, posłuchać muzyki i odpocząć od codziennych spraw. Na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)