komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 4 sierpnia 2021

Dominika, Protazego

Warsztaty integracyjne jako forma zajęć po nauce zdalnej

poniedziałek, 31.5.2021 13:53 , komentarze: 0 , odsłony: 409
kategorie artykułu:

Po wielu miesiącach lekcji zdalnych uczniowie wrócili do szkolnych ławek. Nauka i związane z nią długie godziny spędzone przed komputerem, ale przede wszystkim brak bezpośrednich  kontaktów  odcisnęły swoje piętno nie tylko na uczniach.  Z nieskrywaną radością do szkół wracają też nauczyciele. Z pewnością pierwsze dni nauki stacjonarnej będą upływały na rozmowach i na  integracyjnych spotkaniach. Pierwsze warsztaty integracyjne dla uczniów ze Szkoły podstawowej w Bystrzycy Górnej właśnie się rozpoczęły w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

 - Długo czekaliśmy na ten dzień, kiedy wreszcie będziemy mogli wspólnie się spotkać. Brakowało nam takiego bezpośredniego kontaktu ze znajomymi, a nawet z nauczycielami. Wbrew pozorom te zdalne lekcje były dla nas naprawdę dużym wyzwaniem - podkreślają uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej.

Aby pomóc nauczycielom i uczniom w organizacji zajęć stacjonarnych po długotrwałym okresie nauki zdalnej Gminny Zespół Oświaty przygotował cykl spotkań integracyjnych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w  Lubachowie. Warsztaty w Lubachowie potrwają do 22 czerwca. Z takiej formy rozpoczęcia nauki stacjonarnej skorzystają uczniowie klas IV-VIII z 6 szkół podstawowych.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 2.8.2021 13:36
czwartek, 15.7.2021 09:11
wtorek, 6.7.2021 12:10
środa, 30.6.2021 14:30
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz