W zamrażalniku amfetamina, a w plecaku marihuana

poniedziałek, 9.8.2021 12:54 1813 1

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze w zamrażalniku w ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

To jednak nie wszystko. W kolejnym pomieszczeniu w plecaku policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu w kolorze szaro-zielonym. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz to marihuana.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 350 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, a mężczyzna do policyjnego aresztu. W sprawie usłyszeli już zarzuty grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Tres poniedziałek, 09.08.2021 17:45
Doj.cpunowi