W świetle wyborów: Jan Dzięcielski o przyszłości Świdnicy

środa, 17.4.2024 14:44 1464

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Janem Dzięcielskim, samorządowcem, który kandyduje na stanowisko prezydenta Świdnicy z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Nasz gość to przewodniczący świdnickiej rady miejskiej i postać dobrze znana mieszkańcom miasta. Z wykształcenia leśnik.

Podczas tego wywiadu postanowiliśmy zadać mu szereg pytań dotyczących jego wizji rozwoju miasta, planów na najbliższą kadencję oraz konkretów dotyczących różnych obszarów życia społecznego i gospodarczego w Świdnicy.

Rozmowa ta jest ważna dla mieszkańców Świdnicy zainteresowanych sprawami lokalnymi i samorządowymi. Czy plany Jana Dzięcielskiego mają szansę zmienić oblicze miasta? Jakie inwestycje czekają Świdnicę? Jakie są jego odpowiedzi na pytania dotyczące codziennego życia mieszkańców?

W trakcie rozmowy Jan Dzięcielski odpowie na pytanie dotyczące swojego miejsca zamieszkania i jak to wpływa na jego kandydaturę na prezydenta. Ponadto, zapytamy go, co sądzi o swojej konkurencji oraz jak zamierza podchodzić do istotnych dla mieszkańców spraw, takich jak np. przyszłość gazety i portalu samorządowego „Moja Świdnica”.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Janem Dzięcielskim i poznania bliżej jego kandydatury oraz propozycji dla mieszkańców Świdnicy. Rozmawia Tomasz Kuriata.

POSŁUCHAJ PODCASTU

LUB OBEJRZYJ WIDEO NA YOUTUBE: