komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 25 marca 2019

Marioli, Wieczyslawa

Utrudnienia w śródmieściu Świdnicy

środa, 8.8.2018 15:30 , komentarze: 0 , odsłony: 197
kategorie artykułu:

Prace przy budowie kolejnych odcinków magistrali, dzięki której do nowych odbiorców popłynie ciepło systemowe postępują zgodnie z planem mimo ciężkich warunków atmosferycznych. W najbliższych dniach wiązać się to będzie z utrudnieniami i zmianami w organizacji ruchu drogowego.

Już jutro, tj w czwartek 9 sierpnia, ciepłociąg przejdzie na lewą stronę ul. Siostrzanej. W związku z tym, wyłączona zostanie możliwość parkowania od strony budynku spółdzielczego na wyznaczonych miejscach parkingowych od przejścia pod budynkiem w kierunku ul. Franciszkańskiej.

Jutro utrudniony będzie dostęp na teren podwórka posesji Rynek 1, ale wykonany zostanie tymczasowy przejazd chodnikiem przy nieużytkowanej bramie zaplecza byłej siedziby banku.
Od poniedziałku wykop ma wejść w najwęższy odcinek ul. Franciszkańskiej, i zajdzie konieczność zamknięcia tej ulicy dla ruchu samochodów. Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów mieszkańców, którzy będą mogli dojechać do bramy nr 4 i na odcinku do i od ul. Bohaterów Getta będą mogli poruszać się w dwóch kierunkach.

Również od poniedziałku rozpoczną się wykopy na ul. Franciszkańskiej, po jej lewej stronie jednocześnie w kierunku biblioteki oraz Rynku. Siłą rzeczy nie będzie możliwości parkowania, a dokładny odcinek wyznaczą stosowne znaki drogowe.

Prace budowlane w tym rejonie potrwają około 8 dni i prawdopodobnie po tym czasie ciepłociąg przejdzie na drugą stronę ul. Franciszkańskiej co będzie skutkowało całkowitym zamknięciem przejazdu ul. Franciszkańską. Kiedy dokładnie to nastąpi i ile potrwa poinformujemy w następnym komunikacie.

- Gorąco prosimy kierowców o zwracanie uwagi na znaki drogowe, zwłaszcza dotyczące parkowania i postoju - pozostawiony nawet na przysłowiowe pięć minut samochód może bardzo skutecznie zdezorganizować pracę i opóźnić jej finał. W imieniu pracującego na zlecenie miejskiego dostawcy ciepła systemowego wykonawcy, zapewniamy, że zrobimy wszystko, by utrudnienia były jak najmniejsze i skończyły się szybciej, niż zaplanowano  - apeluje rzecznik, Witold Tomkiewicz.

 

Wasze komentarze


Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D