komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

środa, 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego

Turniej Wsi rozstrzygnięty

poniedziałek, 10.6.2019 14:48 , komentarze: 0 , odsłony: 354
kategorie artykułu:

Nie wynik był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Mieszkańcy wsi w sobotę, 8 czerwca rywalizowali w Turnieju Wsi, który każdego roku odbywa się na terenie gminy Żarów.

Żarów. Swoich sił można było spróbować w kilku konkurencjach: jazda na nartach, piłowanie belki, ubijanie piany z jajek i rzut lotkami do tarczy. Do podliczeniu punktów zwyciężyli mieszkańcy Łażan, zdobywając największą ilość punktów. Drugie miejsce zajęli mieszkańcy Przyłęgowa, a puchar za trzecie miejsce powędrował do mieszkańców Pożarzyska. Podczas turnieju Zbigniew Sionko wręczył puchar prezesa TKKF „Chemik” mieszkańcom Przyłęgowa.

– Dziękuję zawodnikom za udział, a gospodarzom turnieju wsimieszkańcom Przyłęgowa za gościnę. Gratuluję wszystkim zdobytych wyników – gratulował burmistrz Leszek Michalak.

W tym roku do wspólnej rywalizacji zgłosiło się 12 sołectw. Nie brakowało też kibiców, którzy dopingowali swoje drużyny.

Trzeba było wykazać się nie tylko siłą, ale także sprytem. Niektóre konkurencje wywoływały w nas dużo śmiechu. Jednak ważne, że mieszkańcy, oprócz sołtysów także chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy – mówili sołtysi wsi.

Turniej Wsi został zorganizowany przez pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie. Gospodarzem turnieju byli mieszkańcy Przyłęgowa.

 

Wasze komentarze

Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra