Trzej Muszkieterowie zawładnęli sceną strzegomskiego LO!

niedziela, 4.12.2022 07:00 1184 0

Już po raz szesnasty, po pandemicznej przerwie, uczniowie, nauczyciele, pracownicy LO oraz goście wystąpili w szlachetnym celu - nagrodzenia najzdolniejszych absolwentów 2022.

Występ teatralny odbył się w auli strzegomskiego Liceum Ogólnokształcącego 3 grudnia o godz. 16:00 i 19:00. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy LO oraz zaproszeni do spektaklu goście, zmierzyli się z jednym z najsłynniejszych dzieł Aleksandra Dumasa – „Trzej Muszkieterowie”, mogąc zabrać tym samym wszystkich zgromadzonych w świat intryg, zakulisowych gier, ale również męstwa, przyjaźni i miłości z bohaterami ponadczasowej powieści płaszcza i szpady.

W sztuce teatralnej gościnnie wystąpiła Agnieszka Kaczorowska-Pela (aktorka serialowa i teatralna, tancerka oraz choreografka) oraz Mirosław Oczkoś (specjalista do spraw marketingu politycznego, aktor, reżyser, dziennikarz radiowy Radiospacji, autor książek).

Organizatorzy poinformowali, że przedstawienie obejrzało już ponad 650 osób, co udowadnia popularność projektu zapoczątkowanego w 2004 roku, bowiem idea występu jest niezmienna od lat – wręczenie stypendiów najlepszym maturzystom LO, w tym roku otrzymali je: Sandra Szczur i Wiktor Jędrasiak.

 Foto - Doba.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)