Tlenoterapia za darmo. Skorzystaj z okazji!

czwartek, 25.11.2021 08:00 1022 0

Do pozytywnych skutków tlenoterapii hiperbarycznej nie trzeba nikogo przekonywać. Cieszy zatem fakt, że od niedawna w Świdnickim Centrum Terapii Tlenowej HPERBAR pojawiła się druga komora hiperbaryczna. Absolutny hit i nowość!

Jest to komora siedząca, z której mogą korzystać również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Centrum HIPERBAR ma dla Państwa super propozycję!

Od wtorku przez najbliższe 2 tygodnie każda osoba, która do tej pory spotykała się z różnymi barierami ze względu na niepełnosprawność może skorzystać z PIERWSZEGO zabiegu tlenoterapii zupełnie za darmo.

Jeżeli znają Państwo kogoś, kto porusza się na wózku lub sami jesteście osobą z niepełnosprawnością skorzystajcie z okazji.

Rejestracja telefoniczna - 515 985 242

O komorze:

Nowa generacja komory hiperbarycznej NT 2021 została stworzona z myślą o osobach wymagających warunków indywidualnych.  Do komory hiperbarycznej można wjechać wózkiem inwalidzkim lub innym urządzeniem  wspomagającym osobę niepełnosprawną. Komora zapewnia możliwość zajęcia pozycji stojącej zgodnie z jej wymiarami.

Najważniejsze informacje techniczne:

Wymiary 140x160x100 cm

1 osobowa,

Przepływ tlenu 10 l / min

1,3 ATA

HIPERBAR Centrum Terapii Tlenowej
ul. Kazimierza Wielkiego 5
58-100 Świdnica
rejestracja telefoniczna - 515 985 242

Rezerwacji można dokonać także na miejscu, przez booksy  hiperbarswidnica.booksy.com lub na stronie internetowej centrum  hiperbar.swidnica.pl

STRONA: https://hiperbar.swidnica.pl/

FB:  https://www.facebook.com/hiperbar.swidnica/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)