komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 6 marca 2021

Rózy, Jordana

Szkoły i przedszkola otrzymały wsparcie od firmy Beta Security

wtorek, 26.1.2021 10:02 , komentarze: 0 , odsłony: 748
kategorie artykułu:

25 stycznia (poniedziałek) w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie z udziałem burmistrza Pawła Ozgi, zastępcy burmistrza Miasta Tobiasza Wysoczańskiego, Firmy Beta Security System oraz dyrektorek placówek oświatowych.

Z ramienia firmy w spotkaniu uczestniczyli: dyrektor do Spraw Rozwoju Beta Security System Andrzej Byjos, członek Zarządu Paweł Byjos, dyrektor Regionu Dolny Śląsk Arkadiusz Kaczmarek i koordynator do spraw ochrony Rafał Wójcik.

Andrzej Byjos poinformował, że z wielką przyjemnością przekazuje na ręce dyrekcji szkół podstawowych oraz przedszkoli nowoczesny sprzęt do przeciwdziałania COViD-19  w postaci sześciu urządzeń do pomiaru temperatury oraz do dezynfekcji rąk.

Uczestniczki spotkania: Elwira Kirklo-Rusek SP nr 1, Jolanta Styrna-Grossman SP nr 3, Dorota Uzar SP nr 4, Magdalena Stąpor SPI, Alicja Mokrzyńska Przedszkole nr 2, Beta Gil Przedszkole nr 3  oraz Alicja  Pawlica kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, która odebrała sprzęt w imieniu dyrektor SP nr 2 Teresy Walczak Jusiel,  z radością przyjęły przekazany sprzęt, dziękując firmie Beta Security System za okazane wsparcie i troskę o bezpieczeństwo uczniów, przedszkolaków oraz kadry pedagogicznej.

Serdeczne podziękowania dla Zarządu Firmy za bardzo dobrą współpracę z samorządem złożył także burmistrz Paweł Ozga, który wyraził uznanie dla działań firmy funkcjonującej z dużym powodzeniem na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma Beta Security System znana jest z aktywnego działania na rzecz mieszkańców, wielokrotnie wspierała akcje charytatywne.

 

Wasze komentarze

piątek, 5.3.2021 11:25
czwartek, 4.3.2021 12:05
czwartek, 4.3.2021 08:52
1
poniedziałek, 1.3.2021 09:02
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec