Święty Mikołaj zawitał do przedszkola „Bajkowa Dolinka” w Pszennie!

środa, 7.12.2022 10:40 409 0

Mikołajki to jedno z najbardziej oczekiwanych przez dzieci wydarzeń w roku, bowiem na całym świecie w tym dniu maluchy są obdarowywane prezentami i mogą liczyć na to, że spotkają się ze Świętym Mikołajem.

Tak się właśnie zadziało w przedszkolu „Bajkowa Dolinka” w Pszennie, 6 grudnia tuż po śniadaniu dzieci usłyszały dźwięk dzwonka i ujrzały w oknie swojego ulubieńca w czerwonym płaszczu, który niósł ciężki worek z prezentami.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia, przedszkolaki były wystrojone w czerwone ubranka z mikołajkowymi motywami i świąteczne czapki.
 
Gość wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania porozmawiał z dziećmi i życzył wszystkim pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Miłym akcentem wizyty były wspólne zdjęcia z Mikołajem, na które dzieci z radością ustawiały się w kolejce.
 
Gwiazdor wręczył każdemu malcowi wspaniały podarunek i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci w pozostałych grupach przedszkolnych. Dzień minął w miłej atmosferze i wzbudził wiele emocji wśród przedszkolaków, które jeszcze długo po spotkaniu przeżywali tę radosną chwilę.
Warto dodać, że tak udana uroczystość nie byłaby możliwa, bez zaangażowania rodziców dzieci, którzy ofiarnie zaangażowali się w pomoc poświęcając swój czas na dopięcie wszystkiego w najdrobniejszym szczególe. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pomocnikom Mikołaja -  zaznacza pani Ewa Wasilenia, dyrektor żłobka i przedszkola "Bajkowa Dolinka" w Pszennie.

foto - https://przedszkolepszenno.szkolnastrona.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)