Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza muzykalnych seniorów

wtorek, 14.5.2024 11:35 197 0

Jesteś seniorem (60 lat lub więcej) i grasz na jakimś instrumencie? Chcesz poznać nowych ludzi i stworzyć z nimi zespół? Dołącz do zajęć "Manufaktury zespołów"!


“Manufaktura zespołów” skierowana jest do początkujących i doświadczonych muzyków! Tym pierwszym daje szansę zdobycia doświadczenia w pracy zespołowej a drugim możliwość dalszego rozwoju. Uczestnicy działania wystąpią razem na scenie podczas grudniowego koncertu finałowego w sali teatralnej ŚOK. Wcześniej, w ramach serii zespołowych spotkań przygotowawczych, rozwiną umiejętności niezbędne do wspólnego grania z innymi muzykami i zdobędą dodatkową wiedzę.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja a spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 maja o 10:00 w Klubie Bolko. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej (www.sok.com.pl) oraz w biurze Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43, 58-100 Świdnica). Koordynatorem jest Pan Bartosz Łabuda - telefon 884 891 355.

Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)