komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 26 września 2020

Wawrzynca, Kosmy

Świdnicki Ośrodek Kultury z serią wrześniowych koncertów

wtorek, 1.9.2020 14:06 , komentarze: 0 , odsłony: 214
kategorie artykułu:

5 zespołów weźmie udział w serii 3 koncertów, które odbędą się we wrześniu w sali teatralnej ŚOK. Usłyszymy rock, pop, country, blues i dark etno a wszystko w wykonaniu lokalnych muzyków.

Podczas pierwszego wydarzenia, które odbędzie się 12 września, na scenie ŚOK wystąpią reprezentanci Strzegomia: Ślad (country/blues) oraz Oya (rock’n’roll). Ci pierwsi należą do najaktywniejszych zespołów powiatu świdnickiego, który reprezentowali w tym roku m.in. na Pikniku Country w Mrągowie, gdzie zdobyli nagrodę w kategorii “piosenka drogi”. Muzyków drugiej grupy wielu słuchaczy kojarzy z zespołu Białe Drzewa, ale ze zmienioną nazwą i składem po raz pierwszy zaprezentują m.in. materiał z nadchodzącej ep’ki.
https://sok.com.pl/wydarzenie/truskawka-slad-oya-country-blues-rocknroll/

19 września w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych zobaczymy duet Berkanan (dark etno), który zapowiada udział gości. Muzycy znani z takich zespołów jak Tantua, Srednusha czy solowej działalności na polu muzyki ilustracyjnej, tworzą wspólnie oryginalne brzmienia łączące tradycyjne instrumenty i współczesną elektronikę. Ich zeszłoroczny koncert w Bolko publiczność wypełniła po brzegi i również teraz można spodziewać się dużego zainteresowania.
https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje-muzyczne-berkanan-dark-etno/

Na zakończenie wrześniowych koncertów spotkamy się z zespołami, których planowane wiosną występy nie doszły do skutku. Luna Park i FanKlub mają też wiele innych punktów wspólnych: grają pop/funk, za ich mikrofonami stoją wokalistki, zmieniały w tym roku basistów a nagrane przez nich w ramach “setki w teatrze” teledyski noszą tytuły “Miasto” i “Światła miasta” (Sprawdźcie tutaj: https://sok.com.pl/setka/). Spotkamy się z nimi w sobotę 26 września: https://sok.com.pl/wydarzenie/truskawka-luna-park-fanklub-pop-funk/

Wszystkie koncerty odbędą się w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43) zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa, dostępnymi na stronie ŚOK. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów (po 10 zł) na stronie: https://bilety.sok.com.pl/

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.9.2020 09:10
piątek, 11.9.2020 13:33
czwartek, 10.9.2020 13:49
piątek, 28.8.2020 11:20
środa, 26.8.2020 13:13
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Panek car sharing
Panek car sharing
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec