Świdnica ma nowego zastępcę dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego

poniedziałek, 4.7.2022 13:56 2649 4

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Została nim Magdalena Urbańska-Malucha.

Magdalena Urbańska-Malucha jest z wykształcenia ekonomistą z ponad 16-letnim stażem pracy jako nauczyciel dyplomowy przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy. Wcześniej pracowała jako specjalista do spraw szkoleń i projektów unijnych w Sudeckim Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Narodowej na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Ukończyła także studia doktoranckie na wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ma na swoim koncie także trzy kierunki studiów podyplomowych: Organizacja i Zarządzenie Oświatą w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, Edukacja i Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi oraz Przygotowanie Pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania oświatą, edukacji osób dorosłych, instruktora zawodu.- Magdalena Urbańska-Michalak swoim bogatym wykształceniem, doświadczeniem zawodowym oraz znajomością niuansów polskiej oświaty spełniła nasze oczekiwania. Wykazuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że poradzi sobie bardzo dobrze z powierzoną funkcją – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Do konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy aplikacje złożyły cztery osoby. Komisja konkursowa zarekomendowała osobę Magdaleny Urbańskiej-Maluchy, która spełniła wszystkie niezbędne wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko i osiągnęła najwyższy wynik w ramach przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej.

Posiada wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe w szkolnictwie, wiedzę z zakresu funkcjonowania jednostek oświatowych oraz z zakresu ustawy o finansach publicznych i ustawy o samorządzie gminnym, co stanowi gwarancję samodzielnego, właściwego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań i obowiązków.

Źródło: FB Beata Moskal-Słaniewska Prezydent Świdnicy

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

wtorek, 05.07.2022 07:27
"Wierność jest nudna" jak to śpiewa Natalia Kukulska i ta...
JurekeM wtorek, 05.07.2022 11:45
Jasne - to stara prawda. We wczesnym PRL nasi ...
poniedziałek, 04.07.2022 16:51
Przyjdzie czas a zweryfikuje się te nominacje.
poniedziałek, 04.07.2022 18:43
Główna "kompetencja" to zmiana barw: startowała z PSL,...