Światło na twoje rachunki: Oszczędzaj z fotowoltaiką i pompami ciepła od Ecohelio

wtorek, 30.5.2023 15:40 2622

Firma ECOHELIO działa w branży fotowoltaicznej od 2020 roku, świadcząc usługi montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła na terenie Dolnego Śląska i innych regionów.

 

 - Zrealizowaliśmy około 150 instalacji dla firm, odbiorców indywidualnych i rolników – mówi Adrian Walczewski, właściciel ECOHELIO. - Nasze projekty obejmowały instalacje o różnych mocach, od domowych o mocy około 10 kW, przez średnie i małe przedsiębiorstwa o mocy 50 kW, aż po większe inwestycje o mocy 300 kW. Ostanie większe inwestycje realizowaliśmy dla znanego świdnickiego dewelopera Ignerhome (50 kW) oraz 300 kW dla firmy Lechtom.
 

Firma ECOHELIO oferuje swoim klientom nie tylko profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, ale również informuje o dostępnych dofinansowaniach, takich jak dotacja Mój Prąd 5.0. Dzięki temu programowi, inwestorzy mogą skorzystać ze znacznie niższych kosztów inwestycji oraz szybszego zwrotu zainwestowanych środków.

 

 Wybierając ECOHELIO klienci mogą liczyć na: dostarczenie wysokiej jakości sprzętu (paneli oraz inwerterów do instalacji fotowoltaicznych), na który udzielana jest 25-letnia gwarancja liczona od dnia zakończenia montażu, montaż instalacji i całego osprzętu wraz z okablowaniem i konstrukcją pod panele, wykonanie projektu ppoż i zabezpieczeń przeciwpożarowych, a na końcu uruchomienie instalacji i zgłoszenie jej do dystrybutorów energii takich jak Tauron, Enea itd.

 - Przywiązujemy dużą wagę do obsługi klienta i oferujemy spersonalizowane rozwiązania. Dążymy do tego, aby każdy klient czuł się zaopiekowany i zadowolony z naszych usług. Nie jesteśmy korporacją, działającą na skalę masową. Zapewniamy dobry kontakt z klientem i służymy pomocą w kwestiach leasingu, dofinansowań oraz zgłoszeń OSD. Nasi handlowcy są gotowi odwiedzić każde miejsce i przeprowadzić darmową wycenę, aby dostosować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta – dodaje Pan Adrian.

 

 Montaż instalacji fotowoltaicznej ma wiele korzyści. Po pierwsze, fotowoltaika jest odnawialnym źródłem energii, co przyczynia się do redukcji emisji CO2 i ochrony środowiska. Ponadto, korzystając z energii słonecznej, można znacznie obniżyć rachunki za prąd, co przynosi oszczędności finansowe na dłuższą metę. Dzięki postępowi technologicznemu, panele fotowoltaiczne są coraz bardziej efektywne i wydajne, co dodatkowo zwiększa korzyści z ich montażu.

 

 
Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

Świdnica ul. Mickiewicza 8
Tel. 693 929 210 lub 730 068 050
www.ecohelio.pl