Start Żeńskiej Akademii Piłkarskiej na turnieju Grodzisk Cup

wtorek, 4.2.2020 11:33 2065 0

W rewelacyjnych nastrojach wróciły wszystkie zespoły Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica biorące udział w tegorocznym ogólnopolskim turnieju halowym Grodzisk Cup 2020!

Przypomnijmy, że barw Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica broniły trzy drużyny: dwie w kategorii U-15 oraz jedna w U-13.

W kategorii trampkarek (U-15) obie nasze drużyny znalazły się na podium. Bezkonkurencyjna była jedna z naszych drużyn, występująca pod nazwą MKS Polonia I Świdnica, która wygrała wszystkie swoje mecze i bezapelacyjnie sięgnęła po złote medale. MKS Polonia II Świdnica spisała się również świetnie zajmując bardzo wysokie trzecie miejsce.

W kategorii młodziczek (U-13) nasze zawodniczki po świetnej walce w półfinale i zwycięstwie w serii rzutów karnych z gospodarzem turnieju, drużyną GSS Grodzisk Wielkopolski zajęły ostatecznie trzecie miejsce!

Oprócz wysokich miejsc drużynowych nie obyło się również bez wyróżnień indywidualnych. Daria Matuszewska została „Najlepszą Strzelczynią” w kategorii U-15, natomiast Hanna Madalińska została wybrana „Najlepszą Bramkarką” w kategorii U-13.

Skład (U-15) MKS Polonia I Świdnica: Roksana Matuszewska, Liwia Serafin, Karolina Kusiak, Nadia Sobel, Wiktoria Podleśna, Julia Amarowicz, Amelia Kozina, Daria Matuszewska oraz Kinga Żołądkiewicz

Skład (U-15) MKS Polonia II Świdnica: Anna Pawlik, Kinga Łukaszczuk, Wiktoria Szymańska, Aleksandra Śliwińska, Amelia Patyk oraz Wiktoria Chraścina.