komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


Start Żeńskiej Akademii Piłkarskiej na turnieju Grodzisk Cup

wtorek, 4.2.2020 11:33 , komentarze: 0 , odsłony: 505
kategorie artykułu:

W rewelacyjnych nastrojach wróciły wszystkie zespoły Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica biorące udział w tegorocznym ogólnopolskim turnieju halowym Grodzisk Cup 2020!

Przypomnijmy, że barw Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica broniły trzy drużyny: dwie w kategorii U-15 oraz jedna w U-13.

W kategorii trampkarek (U-15) obie nasze drużyny znalazły się na podium. Bezkonkurencyjna była jedna z naszych drużyn, występująca pod nazwą MKS Polonia I Świdnica, która wygrała wszystkie swoje mecze i bezapelacyjnie sięgnęła po złote medale. MKS Polonia II Świdnica spisała się również świetnie zajmując bardzo wysokie trzecie miejsce.

W kategorii młodziczek (U-13) nasze zawodniczki po świetnej walce w półfinale i zwycięstwie w serii rzutów karnych z gospodarzem turnieju, drużyną GSS Grodzisk Wielkopolski zajęły ostatecznie trzecie miejsce!

Oprócz wysokich miejsc drużynowych nie obyło się również bez wyróżnień indywidualnych. Daria Matuszewska została „Najlepszą Strzelczynią” w kategorii U-15, natomiast Hanna Madalińska została wybrana „Najlepszą Bramkarką” w kategorii U-13. 

Skład (U-15) MKS Polonia I Świdnica: Roksana Matuszewska, Liwia Serafin, Karolina Kusiak, Nadia Sobel, Wiktoria Podleśna, Julia Amarowicz, Amelia Kozina, Daria Matuszewska oraz Kinga Żołądkiewicz 

Skład (U-15) MKS Polonia II Świdnica: Anna Pawlik, Kinga Łukaszczuk, Wiktoria Szymańska, Aleksandra Śliwińska, Amelia Patyk oraz Wiktoria Chraścina. 

Wyniki (U-15)

MKS Polonia I Świdnica – Błękitni Stargard  6:0 

MKS Polonia I Świdnica – LUKS Ziemia Lubinska  2:0  

MKS Polonia I Świdnica – Grom Wolsztyn  6:1   

MKS Polonia I Świdnica – GSS Grodzisk Wielkopolski  2:1 

MKS Polonia I Świdnica – Ślęza Wrocław  2:0 

MKS Polonia I Świdnica – Stomilanki Olsztym  1:0 

MKS Polonia I Świdnica – MKS Polonia II Świdnica  4:0 

MKS Polonia I Świdnica – Lider Kobeliaky 2:1

MKS Polonia I Świdnica – Grom Czacz  6:0  

MKS Polonia II Świdnica – GSS Grodzisk  1:1  

MKS Polonia II Świdnica : Śleza Wrocław  1:1 

MKS Polonia II Świdnica – Grom Czacz  4:1  

MKS Polonia II Świdnica – Lider Kobeliaky  1:0 

MKS Polonia II Świdnica – LUKS Ziemia Lubińska  0:0

MKS Polonia II Świdnica – Błękitni Stargard  1:0 

MKS Polonia II Świdnica – Grom Wolsztyn  1:1   

MKS Polonia II Świdnica – Stomilanki Olsztym  1:0 

 

Skład (U-13) MKS Polonia  Świdnica: Hanna Madalińska, Anna Skowrońska, Wiktoria Zajączkowska, Nadia Hładko, Emilia Włodkowska, Julia Kołodziej, Wiktoria Chraścina, Emilia Jakacka oraz Oliwia Bębeniec.

Wyniki (U-13)

MKS Polonia Świdnica – Stomilanki Olsztyn  0:1

MKS Polonia Świdnica – Grom Czacz  2:0 

MKS Polonia Świdnica – GSS Grodzisk Wielkopolski  1:0

MKS Polonia Świdnica – Lider Kobeliaky  1:0 

MKS Polonia Świdnica – Tucholanka Tuchola  2:0 

MKS Polonia Świdnica – Grom Wolsztyn  2:0

MKS Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław 1:1

Mecz o 3 miejsce

MKS Polonia Świdnica – GSS Grodzisk Wielkopolski 1:1 (k. 2:1)

 

Wasze komentarze

środa, 4.3.2020 09:02
środa, 4.3.2020 08:41
wtorek, 3.3.2020 08:54
niedziela, 1.3.2020 12:59
5
czwartek, 20.2.2020 12:40
czwartek, 20.2.2020 12:38
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra