Spotkanie z przedsiębiorcami nagrodzonymi Certyfikatem Produktu Lokalnego

środa, 6.10.2021 09:40 756

Za nami owocne i konstruktywne spotkanie z przedsiębiorcami, którym w ostatnim czasie zostały przyznane Ślężańskie Certyfikaty Produktu Lokalnego. Rozmowy z właścicielami firm dotyczyły bieżącej działalności, możliwości rozwoju oraz pozyskania środków i partnerów do współpracy.

Spotkanie z aktywnymi i przedsiębiorczymi osobami to dobry moment aby rozpocząć akcję promującą małe, średnie ale także duże firmy, które prężnie działają na terenie Gminy Marcinowice. Mamy ogromny potencjał i powinniśmy korzystać z usług naszych lokalnych, często rodzinnych firm – mówi wójt gminy Marcinowice Stanisław Leń. – Już wkrótce będziemy prezentować firmy, a w szczególności sylwetki osób, które stoją za ich rozwojem i marką. – dodaje

Osoby zainteresowane prezentacją swojej działalności w cyklu prosimy o kontakt mailowy – gmina@marcinowice.pl.

Na zaproszenie wójta w spotkaniu wzięli udział: Elżbieta Pasławska – prezes Stowarzyszenia “Ślężanie-Lokalna Grupa Działania” wraz z Martą Leszczyńską – pracownikiem biura LGD, Iwona Wiśniewska – piekarnia Wiko, Agnieszka Skrzydlewska – twórca murali, Dariusz i Witold Konarscy – masarnia Dar-vit, Piotr Tański – “Kwadratowe jabłko”, zastępca wójta Dagmara Gorlowska oraz dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego Dawid Sobczyk.