komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Przybysława, Anieli

Spotkanie Noworoczne Żeńskiej Akademii Piłkarskiej [FOTO]

czwartek, 9.1.2020 11:02 , komentarze: 0 , odsłony: 660
kategorie artykułu:

W sali konferencyjnej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy odbyło się Spotkanie Noworoczne Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica.

Damian Błaszczyk – Prezes Zarządu klubu przeprowadził prezentacje, w której przedstawił system i strukturę szkolenia w Akademii, największe sukcesy w roku 2019 oraz cele na najbliższą przyszłość.

Specjalnymi statuetkami za pomoc i wsparcie działalności odznaczeni zostali:

  • Pani Beata Moskal-Słaniewska, Prezydent Miasta Świdnicy,
  • Pan Marcin Gros i Pan Michał Pięta, właściciele firmy Delta Tech,
  • Państwo Anna i Tomasz Olejnik, właściciele firmy Tominwest,
  • Firma DRG Agro Group,
  • Firma Tombet,
  • Firma DBI Plastics 

Na uroczystości nagrodzone zostały pamiątkowymi medalami wszystkie zawodniczki, za godne reprezentowanie barw Żeńskiej Akademii Piłkarskiej, natomiast trenerzy pamiątkowymi statuetkami za pracę trenerską.

Damian Błaszczyk – Prezes Żeńskiej Akademii Piłkarskiej: „Początek roku to doskonała okazja na podsumowanie starego, bardzo dobrego roku dla naszej Akademii i przedstawienia planów i celów na obecny sezon. To również świetna okazja dla osób, które nas wspierają i dają szansę naszym zawodniczkom na realizację celów sportowych i spełnianie swoich pasji. Nie wszyscy zaproszeni goście zdawali sobie sprawę, że jesteśmy czołową Akademią w naszym województwie, że mamy kadrowiczki Dolnego Śląska oraz Polski, że osiągamy już znaczące wyniki.

Najlepszym dowodem na to jest awans naszej drużyny do Centralnej Ligi Juniorek U-15, w którym zmierzymy się z najlepszymi drużynami z województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i łódzkiego.

Takiej ligi piłkarskiej w Świdnicy jeszcze nie było. Pierwsze miejsce naszych seniorek na półmetku III ligi kobiet oraz II miejsce w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek mogą świadczyć o sporych już umiejętnościach naszych zawodniczek. A jeśli do tego dodamy Halowe Mistrzostwo Orliczek na Dolnym Śląsku oraz zwycięstwo w Finale Wojewódzkim Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-8 to wyraźnie widać, że posiadamy już drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych, które odnoszą spore sukcesy”.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 20.1.2020 08:55
niedziela, 19.1.2020 11:41
piątek, 17.1.2020 00:00
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD