komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Solgaz rośnie w siłę

czwartek, 7.2.2019 10:43 , komentarze: 1 , odsłony: 949
kategorie artykułu:

Od blisko 5 lat, kiedy zaczęła działać na dobre w Świdnicy, wciąż dynamicznie się rozwija. Tak dynamicznie, że zwyczajnie na hali produkcyjnej zrobiło się już ciasno. Lada dzień polski producent sprzętu AGD – firma Solgaz Sp. z o.o. podwoi swoją powierzchnię, na której produkowane będą m.in. innowacyjne płyty kuchenne gaz pod szkłem.

- Obecna ekspansja naszego sprzętu na 30 krajów na świecie spowodowała znaczny wzrost produkcji. Tym samym dotychczasowa powierzchnia hali stała się niewystarczająca. W ubiegłym roku podjąłem rozmowy z WSSE „Invest Park” ws. przejęcia sąsiadującej z nami hali produkcyjnej, dzięki czemu niebawem podwoimy nasze metrażowe zasoby  – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes Zarządu Solgaz Sp. z o.o.

Prace nad adaptacją nowego pomieszczenia już się rozpoczęły i za kilka dni zacznie ono w pełni funkcjonować. Zwiększenie części produkcyjnej to nie jedyne zmiany. W drugiej połowie 2019 r. Solgaz zajmie także nowe pomieszczenia administracyjne, co jest odpowiedzią na sukcesywny wzrost zatrudnienia.

O dynamicznym rozwoju firmy i docenieniu marki, jako poważnego gracza na rynku AGD świadczą też biznesowe wyróżnienia, jakie sukcesywnie trafiają na konto marki. Solgaz Sp. z o.o. niebawem odbierze kolejną statuetkę, ponieważ został laureatem Gazel Biznesu, uzyskując tytuł najbardziej dynamicznej firmy sektora MŚP.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu marka wprowadziła do swojego asortymentu nowy model płyty – OPTIMA 4+1 – udoskonalonej następczyni sztandarowej płyty gaz pod szkłem GPC 4+1. Nowa OPTIMA jest większa, cieńsza i posiada nowy design. W swojej ofercie marka posiada też płyty indukcyjne, piekarniki oraz okapy.

Wszystkich zainteresowanych produktami polskiego producenta innowacyjnego sprzętu AGD zapraszamy do siedziby spółki w Świdnicy przy ul. Towarowej, gdzie w firmowym showroom’ie można przyjrzeć się asortymentowi z bliska i bezpośrednio dokonać zakupu. Specjalnie zaaranżowana w firmie kuchnia umożliwia też przetestowanie sprzętu na żywo.

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
1
dzisiaj, 10 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
wtorek, 23.4.2019 13:24
wtorek, 23.4.2019 09:29
1
wtorek, 23.4.2019 09:27
wtorek, 23.4.2019 09:25
piątek, 19.4.2019 08:42
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra