Śmiertelny wypadek na trasie Świdnica - Dzierżoniów [KOMUNIKAT POLICJI]

sobota, 11.6.2022 21:04 91414

Na trasie Świdnica - Dzierżoniów, na wysokości miejscowości Nowizna 11 czerwca doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zdarzenia nie żyje 23-letni mężczyzna, kierowca BMW. W wypadku uczestniczył także samochód osobowy marki Honda. Na miejscu pracowały służby ratunkowe i prokurator.

W wyniku wypadku śmierć poniósł 23-letni mężczyzna, kierowca BMW. W wypadku uczestniczył również samochód osobowy marki Honda w którym podróżowały trzy osoby. Do jednej z poszkodowanych osób zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, została ona przetransportowana do szpitala specjalistycznego. PATRZ RÓWNIEŻ: Zdjęcia Czytelnika Doba.pl z wypadku w Nowiźnie.

- Około 20:00 11 czerwca, na drodze wojewódzkiej numer 382, na wysokości Nowizny doszło tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 46-letnia kierująca hondą, nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania i zmieniając pas wjechała tuż przed wykonującego już taki manewr 23-latka prowadzącego bmw. Doszło do zderzenia pojazdów, co skutkowało, tym że bmw zjechało z jezdni i uderzyło w drzewo. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Pasażerka hondy została hospitalizowana. Na miejscu przeprowadzono czynności procesowe pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, która to prowadzić będzie śledztwo w tej sprawie - mówi Doba.pl kom. Marcin Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

 foto, video - Doba.pl