Ruszyła przebudowa ul. Kasztanowej. Którędy wytyczono objazdy?

piątek, 10.5.2024 13:15 308 0

W piątek, 10 maja rozpoczęły się prace związane z remontem ulicy Kasztanowej w Świebodzicach. Objazd do dzielnicy Pełcznica poprowadzony jest drogą krajową nr 34 ul. Wałbrzyską i ul. Piłsudskiego, następnie drogą gminną ul. Ofiar Oświęcimskich do mini ronda i odwrotnie.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznaczeń wyznaczających objazd. Przypominamy również o zmianie w kursowaniu autobusów miejskich. Wyłączone z ruchu zostały przystanki  przy ulicy Wałbrzyskiej. Na czas remontu autobusy jadące zarówno w kierunku Pełcznicy, jak i w kierunku Cierni zatrzymują się na przystanku zastępczym przy ul. Świdnickiej koło poczty - wyjaśnia Urząd Miejski w Świebodzicach.

Trasa przejazdu autobusu jest następująca:

1. Autobus rozpoczynający kurs z Pełcznicy w kierunku Cierni : ul. Sikorskiego- Of. Oświęcimskich - Piłsudskiego - Świdnicka - Piłsudskiego-Jeleniogórska i dalej już bez zmian w kierunku Cierni.

2. Autobus rozpoczynający kurs z Cierni w kierunku Pełcznicy: Przejazd z Cierni do ulicy Piłsudskiego bez zmian następnie ul. Świdnicka -Piłsudskiego - Of. Oświęcimskich - Sikorskiego - Pętla.

/UM Świebodzice/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)