ROBERT KOS - kandydat do Rady Miejskiej w Świdnicy, okręg nr 1 poz.4

poniedziałek, 26.2.2024 16:41 2037
 

 Szanowni Mieszkańcy!

Nazywam się ROBERT KOS mam 40 lat i jestem związany z naszym pięknym miastem  od 2008 roku. To w Świdnicy założyłem rodzinę i rozwijałem się zawodowo. Od 19 lat dbam o poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Jestem funkcjonariuszem służb mundurowych. Każdy wolny czas spędzam z żoną Magdalena i 10- letnim synem, organizując rodzinne wypady za miasto. Wspólnie łowimy ryby, jeździmy na rowerach i nartach. Syn, Gracjan, gra na pianinie i jest pasjonatem piłki nożnej.  Jesteśmy miłośnikami natury. Kochamy zwierzęta. W domu mamy kota, żółwia i gekona.

 

 Być może część z Państwa kojarzy mnie jako osobę dbającą o bezpieczeństwo rodzin i mieszkańców. Angażuję się w organizację i wspieranie festynów na rzecz pomocy chorym dzieciom i potrzebującym. Posiadam wykształcenie magisterskie o specjalizacji "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi". Kandyduję do samorządu, aby zasiąść na stanowisku radnego i spełnić oczekiwania naszej społeczności. Szczególne znaczenie przywiązuję do:

 • utrzymania stałego i bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami,
 • słuchania i realizacji zgłaszanych potrzeb,
 • zwiększenia liczby miejsc parkingowych na naszych osiedlach,
 • utworzenia przystanku autobusowego linii MPK przy kościele,
 • stworzenia ogrodzonych wybiegów dla naszych czworonożnych przyjaciół,
 • zapewnienia większej liczby miejsc w przedszkolach i żłobkach publicznych dla rodziców pracujących zawodowo,
 • poprawy bezpieczeństwa naszych dzielnic i osiedli, również wokół szkół i placów zabaw, pod kątem wandalizmu, demoralizacji oraz przestępczości narkotykowej,
 • zwiększenia działań na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez organizację różnorodnych wydarzeń,
 • zaangażowania młodzieży w współodpowiedzialność za rozwój miasta,
 • potrzeby wysłuchania świeżych, kreatywnych i wartościowych pomysłów wartych realizacji,
 • stworzenia miejsc aktywności fizycznej dla naszych seniorów,
 • kontynuacji programu in-vitro wspierającego finansowo leczenie niepłodności metodą pozaustrojową,
 • przywrócenia stałych dyżurów aptek.

Jestem gotowy do pracy na rzecz naszego miasta i wspólnego budowania lepszego jutra dla nas wszystkich. Liczę na Państwa zaufanie i wsparcie podczas zbliżających się wyborów.

Oddajcie swój głos na mnie!

ROBERT KOS  -  BEZPIECZNE OSIEDLE MŁODYCH  DZIELNICE!

Kandydat do Rady Miejskiej w Świdnicy, okręg nr 1 poz.4 ( lista Koalicja Obywatelska)

Z poważaniem

Robert Kos

OKRĘG WYBORCZY NR 1 OBEJMUJE:

plac Józefa Piłsudskiego, ulice: gen. Józefa Bema, Jarosława Dąbrowskiego, Deszczowa, Esperantystów, Gdyńska, Gwiaździsta, Hetmańska, Husarska, gen. Jakuba Jasińskiego, Kanonierska, Klimatyczna, Kosynierów, Kręta, Księżycowa, Marii Kunic, gen. Mariana Langiewicza, Licznikowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do nr 40 parzyste, od nr 1 do nr 33 nieparzyste, Karola Marcinkowskiego, Pafalu, Parkowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Emilii Plater, Podchorążych, Podmiejska, Pogodna, Potokowa, Ignacego Prądzyńskiego, Promienna, Jana Riedla, Saperów od nr 1 do nr 5A nieparzyste, od nr 4 do nr 16 parzyste, gen. Władysława Sikorskiego od nr 27 do nr 67 nieparzyste, od nr 22 do nr 80 parzyste, Mieczysława Kozara Słobódzkiego, Józefa Longina Sowińskiego, Strzegomska, Tęczowa, Ułańska, Ludwika Waryńskiego, Jerzego Leonarda Webera, Wesoła, Walerego Wróblewskiego, kard. Stefana Wyszyńskiego, Ludwika Zamenhofa od nr 2 do nr 74 parzyste, Zorzy Polarnej

      /Materiał KKW Koalicja Obywatelska/