komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 30 lipca 2021

Julity, Piotra

Radne nie podpisały się pod stanowiskiem rady dot. wyroku ws. aborcji - otrzymają listy od swoich wyborców

poniedziałek, 2.11.2020 10:06 , komentarze: 48 , odsłony: 13399
kategorie artykułu:

To będzie kolejna odsłona Strajku Kobiet w Świdnicy. Po spacerach wokół rynku, składaniu kwiatów i zniczy pod biurem poselskim PiS, kobiety oburzone ostatnią decyzją TK ws. aborcji będą wysyłać listy do trzech świdnickich radnych, które nie podpisały się pod wspólnym stanowiskiem rady przyjętym podczas sesji w piątek, 30 października.

- W ostatni piątek nasi radni mieli okazję podpisać się pod stanowiskiem wspierającym nas i naszą walkę. Niestety nie wszyscy to zrobili. Odmówili oczywiście radni PiS i Wspólnoty Obywatelskiej (Wspólnoty Samorządowej przyp.red.) - w tym również kobiety. I to oni są celem tego wydarzenia. Ponieważ głosowania rady, nazwiska radnych i ich adresy mailowe są informacją publiczną, wyślijmy im wiadomość, w którym pożegnamy się z nimi- zachęca pani Karolina na portalu społecznościowym.

CZYTAJ TAKŻE: Gorąca dyskusja na sesji rady nt. zakazu aborcji w przypadku nieodwracalnych wad płodu w Polsce

Listy skierowane zostaną do Luizy Nowaczyńskiej, Aldony Struzik i Zofii Skowrońskiej-Wiśniewskiej.

CZYTAJ TAKŻE: Prezydent złoży projekt zmiany ustawy aborcyjnej

Przypomnijmy, że w poniedziałek 2 listopada w Świebodzicach  o godz. 16 na ulicy Wałbrzyskiej (na wysokości cukierni) odbędzie się kolejna manifestacja. W  Świdnicy natomiast spacer rozpocznie się o godz.19 (prawdopodobnie z rynku).

Więcej tu: KLIKNIJ

 

Wasze komentarze

Brawo!
czwartek, 05.11.2020 22:15 autor: Ania
Stop aborcji na życzenie.
środa, 04.11.2020 23:11 autor: Katoliczka
Amputacja mózgu...
środa, 04.11.2020 14:07 autor: Prawdziwe kobiety xD
LEWACKO-LIBERALNY FASZYZM.
wtorek, 03.11.2020 09:45 autor: NIE ZABIJAM
MĄDRE I SZANUJĄCE SIĘ KOBIETY, BRAWO !
poniedziałek, 02.11.2020 12:30 autor: rafał
masz rację !
poniedziałek, 02.11.2020 20:53 autor:
Doba? Wyp...... J!
poniedziałek, 02.11.2020 16:18 autor: Ro
Wstyd Doba.pl , nie zgadzam się z PiS , ale...
poniedziałek, 02.11.2020 12:01 autor: Miron
Jakby doba nie stygmatyzowała to tego artykułu by tutaj nie...
poniedziałek, 02.11.2020 12:19 autor: Mieszkaniec
A Hanna G. to jest z powiatu świdnickiego?
poniedziałek, 02.11.2020 12:30 autor:
Bolszewicy w Świdnicy atakują radne które mają inne zdanie.
poniedziałek, 02.11.2020 15:34 autor: brte
pani Karolino jest chora z nienawiści
poniedziałek, 02.11.2020 14:56 autor: mieszkaniec
Cały ten strajk to jest jedna wielka mowa nienawiści, ci...
poniedziałek, 02.11.2020 14:19 autor: Widz
I nie jest to bolszewia, jasno okresliły się teraz. Zamordyzm...
poniedziałek, 02.11.2020 14:17 autor: wwwvb
I teraz widzimy zamordyzm Jaruzelskiego w wydaniu pań dla mnie...
poniedziałek, 02.11.2020 14:13 autor: www.and
Gdzie wasza tolerancja ? O którą walczycie ? Gdzie poszanowanie...
poniedziałek, 02.11.2020 12:17 autor: Mieszkaniec
Trzy PANIE zagłosowały inaczej niż stado bar.....ów! DZIĘKI
poniedziałek, 02.11.2020 12:53 autor: Henio
Nie podpisały bo są INTELIGENTNE
poniedziałek, 02.11.2020 12:23 autor:
Taaa, bardzo
poniedziałek, 02.11.2020 12:30 autor:
I bardzo dobrze ze nie podpisały!! Reszta to pomyje.
poniedziałek, 02.11.2020 12:12 autor: Awiator
Chyba dla ciebie dobrze. Dla kobiet i ich rodzin nie
poniedziałek, 02.11.2020 12:13 autor:
Co za parodia!!!! Czy te panie nie mają prawa do...
poniedziałek, 02.11.2020 12:01 autor:
Brawo nasze trzy radne. To są kobiety, na które warto...
poniedziałek, 02.11.2020 11:07 autor:
Doba to jest jednak mega szczujnia. Fuj ci w .
poniedziałek, 02.11.2020 11:02 autor: Fuj
A w TVPis oskarżają kobiety , że przez strajki ograniczą...