[FOTO] Dzielmy dobro! Przyjdź na festyn i pomóż Gosi wygrać walkę z chorobą

czwartek, 1.1.1970 01:00 2039 1

Dzisiaj na terenie ZSP nr 5 przy ulicy Limanowskiego 12 w Wałbrzychu odbywa się festyn charytatywny dla Małgosi Jachim. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji.

 Już od godziny 10:00 do 15:00 na najmłodszych uczestników imprezy czekać będą warkoczyki, tatuaże, wielkie bańki mydlane, joga, zumba i dmuchańce. Z kolei dla smakoszy przygotowano: bigos, kiełbaski, pajdy ze smalcem i domowe ciasta. Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie – uczestników odwiedzą  motocykliści na swoich ryczących maszynach i mustangi z setkami koni mechanicznych pod maską. Ponadto 1. Środowiskowa Drużyna Wielopoziomowa "Czarnóżki z Boru" przygotuje pokazy pierwszej pomocy oraz gry oraz zabawy dla dzieci.

 

 Organizatorzy zapraszają również na kiermasz i licytacje – tu będzie szansa wylicytować niezapomniany lot szybowcem, lekcje pływania i jazdy konnej, vouchery na usługi kosmetyczne, lekcje angielskiego, masaże oraz wejściówki do ciekawych miejsc. O dobrą zabawę zadba HERTZ a całość pieniędzy ze zbiórki trafi na subkonto Małgosi w fundacji Avalon.

 Organizatorzy zapraszają pod hasłem – Dzielmy dobro!

Małgosia pragnie żyć, od dnia w którym otrzymała druzgocącą diagnozę szuka wszelkich możliwych metod powrotu do zdrowia. Ma za sobą radioterapię, brachyterapię, terapię izotopami, operację nowatorską metodą nano-knife oraz dwa cykle chemioterapii (drugi w trakcie). Część z nich jest refundowana w ramach leczenia NFZ.

 - Mam na imię Małgorzata i jestem 37 letnią mama wspaniałych dzieci. Choruję na nowotwór.  Kocham życie, uwielbiam pomagać innym. Choroba spowodowała że mój świat wywrócił się do góry nogami i teraz ja potrzebuję wsparcia. Jeśli możesz, pomóż. Dobro wraca, a możesz przywrócić mi tym samym szanse na zdrowie abym mogła cieszyć się każdym kolejnym dniem z moimi dziećmi i znowu pomagać innym - pisze Małgosia.

  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JACHIM,15794 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Darownizny można wpłacać poprzez Fundację Avalon - https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/malgorzata_jachim_15794.html

Trwają również licytacje na grupie,  na Facebooku - https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/malgorzata_jachim_15794.html

foto - M. Stuła, Fundacja Avalone

 

 

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wina tuska niedziela, 25.09.2022 11:45
A może tak spytajcie PiS dlaczego mają na 1mln euro...