komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 6 grudnia 2019

Mikołaja, Jaremy

Przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia

środa, 27.11.2019 14:17 , komentarze: 0 , odsłony: 228
kategorie artykułu:

Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawienia się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Tak pozostało do dnia dzisiejszego. Tradycyjnie, jak każdego roku najmłodsi mieszkańcy naszej gminy świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji okolicznościowe imprezy zostały zorganizowane we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Żarów.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie uczciły Światowy Dzień Pluszowego Misia na sportowo. Nauczyciele oraz wychowawcy przedszkola zadbali, aby ten dzień był okazją do wspólnej zabawy.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bardzo bliski i często niezastąpiony. Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości, jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, „ocierają łzy”, pomagają zasypiać. Nasze przedszkolaki o tym dobrze wiedzą. W tym roku Bajkowe Przedszkole w Żarowie postawiło na sport, dlatego przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków nie tylko zabawy, ale również turniej sportowy, podczas którego dzieci brały udział w wielu konkurencjach, oczywiście wspólnie ze swoimi misiami – mówiła Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola nie tylko chętnie uczestniczyły w sportowym turnieju, ale również zachęcały swoje drużyny do sportowej rywalizacji.

 

Wasze komentarze

czwartek, 5.12.2019 13:50
czwartek, 5.12.2019 12:05
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SKUP AUT
SKUP AUT
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO