Przed nami piknik Jaworzyńskiej Pozytywki. Potrzebne osoby do pomocy

wtorek, 7.6.2022 08:43 297 0

W sobotę, 25 czerwca na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się druga edycja charytatywnego Pikniku Rodzinnego Jaworzyńskiej Pozytywki. Już teraz poszukiwane są osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowania wydarzenia.

 Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na działalność statutową stowarzyszenia, m.in. pomoc dla dzieci z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz dla podopiecznych Domu Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 w Warszawie. Organizatorzy poszukują chętnych osób, które chciałyby włączyć się do przygotowań.

Jak pomóc?

- można upiec ciasta, babeczki, bułeczki, coś słodkiego na kiermasz prowadzony podczas imprezy. Dochód z kiermaszu zasili cel zbiórki publicznej: https://pozytywkajaworzyna.pl/zbiorka-publiczna-2022/

- można wziąć udział we wspólnym przygotowaniu pierogów, którymi będą częstowani goście. Jeżeli udało się zrobić ich dużo, to będą także sprzedawane podczas imprezy. - Zapewniamy wszystkie składniki i miejsce do wykonania pierożków. Potrzebujemy dużo rąk do przygotowania ciasta, lepienia i gotowania tuż przed imprezą. Jeżeli chcesz ofiarować swoją pomoc w przygotowaniu kiermaszu ciast bądź wykonania pierogów, prosimy o kontakt. W wiadomości prywatnej przez profil Jaworzyńskiej Pozytywki na FB lub telefonicznie pod nr. tel. 665 156 969. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie – proszą organizatorzy. 

 foto - UM Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Komentarze (0)