Przed nami kolejne spotkanie ,,Senior Online”

czwartek, 29.9.2022 09:39 105 0

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach naszego województwa tego samego dnia i o jednej porze także w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy. Spotkanie on-line skierowane jest głównie do seniorów, a cel jest jeden podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa oraz zapoznawanie ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje.

W poniedziałek 3 października 2022 roku o godz. 9.00 odbędzie się kolejne takie spotkanie. przeprowadzi je funkcjonariusz świdnickiej komendy na serwisie youtube. wybierz ten link https://youtu.be/HBJlEi4LHuU.

Celem spotkań on-line jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, uzyskają m.in. informacje na temat najczęściej występujących zdarzań z ich udziałem na terenie powiatu świdnickiego. Będą mogli w każdej chwili również zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami, którzy na co dzień zajmują się profilaktyką społeczną w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy .

Na spotkanie zapraszamy  5 września 2022 roku o godzinie 9.00 w serwisie YouTube. https://youtu.be/HBJlEi4LHuU( wystarczy, że naciśniesz) możesz też przekopiować ten link : https://youtu.be/HBJlEi4LHuU i otworzyć go w nowym oknie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)