[Zmiana Terminu] Proszki holi i dmuchańce – przed nami festiwal dobrej zabawy

wtorek, 16.8.2022 12:45 402 0

Ciągle pada i Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej nadaje się dziś wyłącznie do organizacji zawodów pływackich. W związku z tym po raz kolejny termin wydarzenia Holi Święto Kolorów, Festiwal baniek mydlanych i Festiwal dmuchańców zostaje przesunięty. Impreza odbędzie się 4 września. Program godzinowy imprezy bez zmian za wyjątkiem miasteczka rowerowego i pokazu trialu, które najprawdopodobniej odbędą się w innym terminie.

Festiwal kolorów, dmuchany park rozrywki, bańki mydlane - ależ to będzie zabawa! Pogoda pokrzyżowała plany i nie udało się zorganizować w pierwotnie wyznaczonych terminach festiwalu kolorów ani festiwalu dmuchańców. Odbędą się jednocześnie w niedzielę, 21 sierpnia. Jedno jest pewne – tej zabawy długo nie będzie można zapomnieć.

W sobotę, 30 lipca na stadionie miał się odbyć festiwal kolorów i baniek mydlanych. Niestety, deszczowa pogoda sprawiła, że imprezę przeniesiono na niedzielę, 21 sierpnia.

W sobotę, 13 sierpnia na stadionie miał natomiast stanąć dmuchany park rozrywki. Znów pogoda nie dopisała, a festiwal przeniesiono na 21 sierpnia.

To oznacza, że przed nami podwójna dawka dobrej zabawy.

 

 

Program imprezy:
12:00 – 18:00 Festiwal dmuchańców
12:00 – 14:00 Rowerowe miasteczko ruchu drogowego
14:00 – 15:00 Pokaz trialu rowerowego w wykonaniu Piotra Bielaka
16:00 – 19:00 Festiwal kolorów i baniek mydlanych
19:00 – 20:00 Piana Party

Festiwal kolorów

- To będzie święto radości. Nasza impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych. Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi i puszczaj bańki mydlane ze swoimi znajomymi. Niedzielne popołudnie wypełni radość i uśmiech – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Uczestnicy już od godz. 16.00 będą mogli obrzucać się proszkami holi i puszczać bańki mydlane. Organizatorzy przygotowali aż 9 kolorów proszków, bazooki CO2. Nie zabraknie także strefy food truck.

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Festiwal dmuchańców

21 sierpnia 2022 r. na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej stanie wyeksponowany dmuchany park rozrywki z 7 strefami zabawy: jungle, rycerska, kosmiczna, sportowa, gigantów, klocki (30 tysięcy klocków), bańki mydlane. Na dzieci, młodzież i dorosłych będą czekać zjeżdżalnie, zamki, tor przeszkód (30 metrów), eurobungee, karuzela, zjeżdżalnia gigant, byk rodeo, dmuchany dart, bramka celnościowa, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo, plac zabaw.
Strefa czynna będzie od godz. 12:00 do 18:00. Cena za korzystanie z urządzeń bez ograniczeń wynosi 30 zł od osoby. Dwa urządzenia – zjeżdżalnia i zamek - dostępne będą za darmo.
Ponadto atrakcje będą czekać także na miłośników jazdy rowerowej. Na stadionie znajdzie się miasteczko ruchu drogowego ze znakami, torem przeszkód, stoiskiem z alkogoglami, nauką przepisów, kaskami i rowerami dostosowanymi do każdego wieku. Miasteczko będzie działać od godz. 12:00 do 14:00. O godz. 14.00 widowiskowy pokaz trialu rowerowego zaprezentuje Piotr Bielak, uczestnik X edycji programu „Mam Talent”.
Od godz. 19:00 do 20:00 będzie można wziąć udział w piana party. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)