komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

Próbują oszukiwać mieszkańców kilku podświdnickich wsi

wtorek, 11.9.2018 10:26 , komentarze: 2 , odsłony: 3672
kategorie artykułu:

W związku z przygotowywaniem dokumentacji projektowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Lutomia Górna, Lutomia Dolna, Lutomia Mała, Stachowiczki informujemy, że gmina Świdnica pozyskuje od mieszkańców uzgodnienia na lokalizację przyłączy i studni kanalizacyjnych oraz na przejście projektowanym rurociągiem przez działki prywatne. Wszystko odbywa się bezpłatnie!

Jak się okazuje gmina, ani żadne inne osoby działające w jej imieniu nie pobierają opłat. Firmą wykonującą opracowanie projektowe jest ESKO Consulting z Zielonej Góry. Osoby, które są delegowane do opracowania dokumentacji projektowej z ramienia firmy ESKO Consulting są upoważnione do pozyskania od mieszkańców zgód na wejście na teren nieruchomości oraz uzgodnienia lokalizacji przyłączy i studni przyłączeniowych.

- Pojawiają się informacje o osobach, które próbują pobierać od mieszkańców opłaty z tytułu zaliczki za przyłączenie informujemy, że są to działania nielegalne i są próba oszustwa. Jednocześnie przestrzegamy przed dokonywaniem jakichkolwiek opłat osobom, które rzekomo działają w imieniu Gminy Świdnica i pobierają opłaty w związku z projektowaną kanalizacją - informują urzędnicy.

 

Wasze komentarze


wczoraj, 23 godz temu
16
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki