PRACA - wagowy / magazynier

wtorek, 16.2.2021 16:03 797

CognorS.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Filia Świdnica ul. Towarowa 2

Zatrudni osobę  na stanowisko:  Wagowy, Magazynier złomu stalowego

Zadania:

  • Przyjmowanie i klasyfikacja dostaw złomu
  • Sortowanie złomu
  • Tworzenie dokumentacji magazynowej (PZ, WZ, kartoteki materiałowe)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży złomu – mile widziane
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku (7-15)
  • Znajomość prowadzenia kartotek magazynowych, obiegu dokumentów PZ, WZ itp.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie przez firmę niezbędnych szkoleń
  • Świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych zapraszamy wraz z CV do siedziby firmy

ul. Towarowa 2, 58-100 Świdnica,  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13

lub o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: swidnica@zlomrex.pl