PKS
MPK

poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Juliusza, Luboslawa

PRACA w DOBA.PL

środa, 17.3.2021 15:36 , odsłony: 644

Interesuje Cię praca w nieruchomościach? Jesteś samodzielny, kreatywny i  dobrze zorganizowany – ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do nas i osiągaj sukcesy!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie sprzedaży nieruchomości;
  • profesjonalna obsługa klienta w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • współpraca z kancelarią notarialną oraz instytucjami finansowymi;
  • prowadzenie spotkań, pokazów i prezentacji dla klientów;
  • koordynowanie działań promocyjnych i sprzedażowych;
  • raportowanie aktualnego stanu prowadzonych działań sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży nieruchomości;
  • umiejętność pracy z klientem i finalizowania transakcji sprzedaży;
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office);
  • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełny etat;
  • ambitne i samodzielne stanowisko;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,

Zatrudnione osoby będą miały szansę na rozwój zawodowy z możliwością awansu na stanowisko kierownicze.

Nie zwlekaj i wyślij nam CV na adres e-mail: doba@doba.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

środa, 21.1.2015 11:21
wtorek, 6.4.2021 12:37
środa, 31.3.2021 15:21
piątek, 6.4.2018 16:35
środa, 17.3.2021 15:36
poniedziałek, 15.3.2021 12:00
piątek, 3.1.2020 10:06
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
Przedszkole Abrakadabra