PKS
MPK

sobota, 16 listopada 2019

Gertrudy, Edmunda

PRACA - spawacz

czwartek, 24.10.2019 10:35 , odsłony: 860
kategorie artykułu:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA

  •          Uprawnienia spawalnicze (TIG, MIG lub MAG)
  •          Dyspozycyjność- praca w systemie dwu zmianowym
  •          Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •          Znajomość rysunku technicznego

ZADANIA NA STANOWISKU

  •          Realizacja planów produkcyjnych
  •          Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  •          Praca zgodna ze standardami spółki
  •          Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

OFERUJEMY

  •          Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  •          Pracę na pełny etat
  •          Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  •          Szeroki pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta lekowa, dofinansowanie obiadów, bony na święta, ubezpieczenia grupowe)
  •          Płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym
  •          Stabilność zatrudnienia
  •          Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków
  •          Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  •          Bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Magdalena.Legierzynska@nVent.com, za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
 NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów

środa, 21.1.2015 11:21
piątek, 6.4.2018 16:35
poniedziałek, 6.5.2019 14:51
czwartek, 24.10.2019 10:35
czwartek, 30.5.2019 18:19
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Przedszkole Abrakadabra