PRACA - pracownik produkcji/ monter

czwartek, 14.2.2019 11:39 614

Firma BOXMET LTD. Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko pracownika produkcji / montera z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska.
Wymagania:
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- dobra sprawność fizyczna i manualna,
- umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (godz. 6:00 – 14:00).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
• telefoniczny, nr tel.: 74 836-92-98 lub
• osobisty w siedzibie zakładu, adres: Piskorzów 51, 58-250 Pieszyce lub
• o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: iksiezyk@boxmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.