PRACA - Operator CNC

środa, 11.5.2022 15:46 475

"Technomatik"jest firmą o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży konstrukcji i produkcji maszyn specjalnego przeznaczenia oraz obróbki skrawaniem. Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją stanowisk montażowych, linii produkcyjnych, przyrządów montażowych.

Więcej informacji o firmie na stronie - https://technomatik.pl/

Obecnie poszukujemy OPERATORA CNC

Opis stanowiska:
- obsługa i / lub programowanie frezarki CNC (Frezer CNC)
- uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
- wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
- dbałość o jakość wykonywanych elementów
- współpraca z technologiem/programistą
- praca przy jednostkowych oraz małych seriach produkcyjnych
- praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
- znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn

Oferujemy:
- stałe stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
- premie miesięczne uznaniowe w zależności od wyników pracy
- możliwość rozwoju zawodowego – dodatkowe pakiety szkoleń
- premie za polecenia nowych pracowników

Osoby zainteresowane prosimy  przesłanie CV na adres  jacek.laszczyk@technomatik.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:

Kom. 504 696 811
Kom. 792 922 933

Czytaj o nas  na stronie - https://technomatik.pl/