PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 15 listopada 2018

Alberta, Leopolda

PRACA - magazynier, operator wtryskarek

wtorek, 30.10.2018 11:09 , odsłony: 233
kategorie artykułu:

PCE Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego ,
  • wiedza z zakresu zagadnień magazynowych  wprowadzanie danych do systemu (przyjęcia/ wydania),
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań i osiąganie celów, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

Zadania:

  • organizacja przyjmowania, magazynowania i wydawania produktów oraz części produkcyjnych,
  • udział w przyjmowaniu i wydawaniu dostaw
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi przepisami,
  • obsługa systemów związanych z wykonywanymi zadaniami,
  • nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne

OPERATOR WTRYSKAREK

Wymagania:

  •  min 2 lata doświadczenie na stanowisku operatora wtryskarek,
  •  znajomość procesów związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  •  umiejętności manualne, używanie narzędzi warsztatowych i pomiarowych
  •  znajomość rysunku technicznego,
  •  umiejętność wykonywania pomiarów,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  sumienność, pracowitość, wysoka motywacja

Zadania:

  •  obsługa wtryskarek - ustawianie odpowiednich parametrów pracy maszyn, uruchomienie procesu i     zapewnienie jego ciągłości
  •  obsługa suszarek do tworzyw,
  •  obsługa podajników i młynków,
  •  nadzór technologiczny i jakościowy nad aktualnie produkowanymi wyrobami,
  •  wykonywanie przeglądów form i wtryskarek,
  •  tworzenie  i kompletowanie dokumentacji,
  •  współpraca z działem planowania produkcji i gospodarki narzędziowej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: agnieszka.lazarczyk@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 m-cy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

piątek, 6.4.2018 16:35
wtorek, 22.5.2018 13:37
piątek, 26.10.2018 13:31
wtorek, 23.10.2018 14:08
wtorek, 23.10.2018 00:00
czwartek, 11.10.2018 16:04
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
piątek, 20.4.2018 13:45
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Muzeum Broni
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
SKLEP OGRODNICZY
Auto Max
Auto Max
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
Praca na GoWork