PRACA - kierownik placówki edukacyjnej

czwartek, 19.7.2018 14:37 1404

Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna Wydział Zamiejscowy w Świdnicy w poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Placówki Edukacyjnej

Miejsce pracy: Świdnica
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Organizacja procesu kształcenia w Placówce,
  • Organizacja roku akademickiego (sesji oraz obron),
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji Placówki edukacyjnej,
  • Współpraca z wykładowcami prowadzącymi zajęcia na Uczelni,
  • Tworzenie programu studiów, siatek programowych w systemie ESS,
  • Współpraca z wszystkimi działami Uczelni oraz Władzami Uczelni,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem dziekanatu i biblioteki,
  • Wsparcie działu w rekrutacji kandydatów,
  • Inicjowanie projektów edukacyjnych organizowanych samodzielnie przez instytucję oraz we współpracy z partnerami zewnętrznymi,
  • Dbanie o dobry wizerunek Placówki Edukacyjnej,
  • Reprezentowanie Placówki w lokalnym środowisku zewnętrznym.

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, przedsiębiorczość
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, komunikacyjne,
  • Stanowczość, asertywność, kultura osobista,
  • Nastawienie na klienta i na efektywność biznesową,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Rzetelność i pracowitość,
  • Gotowość do pracy w weekendy,
  • Dyspozycyjność: niezwłoczne reagowanie na telefony i maile klientów, natychmiastowe załatwienie spraw

Oferujemy:

  • Możliwość samodzielnego organizowania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15.08.2018 na adres AHE w Łodzi, ul. Sterlinga 26, 90-212 Łódź, Dział Osobowy p.K229, lub e-mail: kadry@ahe.lodz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, 90-212 Łódź, ul. Sterlinga 26. Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji pracowników. Konsekwencją niepodania danych jest wstrzymanie postępowania rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania są czynności mierzące do zawarcie umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze wynikające z przepisów prawa pracy.

Dane będą przetwarzana do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.

Wszelkie uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.