PKS
MPK
LOTTO

środa, 14 listopada 2018

Rogera, Serafina

PRACA - inżynier produkcji

poniedziałek, 8.10.2018 10:44 , odsłony: 346
kategorie artykułu:

INŻYNIER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechaniczne lub elektromechaniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość operacji mechanicznej obróbki metali oraz technologii spawania;
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Bieżące wspieranie operatorów w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych;
  • Inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych;
  • Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania;
  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywności z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie poszczególnych faz dla nowych i modernizowanych wyrobów;
  • Kontrolowanie i przestrzeganie dyscypliny technologicznej na oddziałach produkcyjnych;
  • Proponowanie zmian organizacyjnych i materiałowych, prowadzących do obniżki kosztów standardowych i ciągłe usprawnianie procesów technologicznych,

OFERUJEMY

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów)
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Magdalena.Legierzynska@nVent.com lub Anna.Cienka@nVent.com , za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
 NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów

piątek, 6.4.2018 16:35
wtorek, 22.5.2018 13:37
piątek, 26.10.2018 13:31
wtorek, 23.10.2018 14:08
wtorek, 23.10.2018 00:00
czwartek, 11.10.2018 16:04
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
piątek, 20.4.2018 13:45
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
SKLEP OGRODNICZY
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Praca na GoWork
Muzeum Broni
Kino Cinema3D