PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

PRACA - inżynier/ kontroler jakości

poniedziałek, 13.5.2019 14:20 , odsłony: 241

Holding „Adler PelzerGroup” jest wiodącym dostawcą izolacji akustycznych oraz elementów wykończenia wnętrza dla przemysłu samochodowego. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu w projektowaniu rozwiązań akustycznych oraz niezawodnemu spełnianiu wymagań klientów, jesteśmy od wielu lat partnerem w dziedzinie rozwoju znaczących producentów samochodów. W naszych 60  fabrykach  na  całym świecie zatrudniamy około 10 000 osób.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Świdnicy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier /Kontroler Jakości

Najważniejsze zadania:

  • udział w tworzeniu standardów  dla nowego profilu produkcji (dokumentacja jakościowa, plany kontroli, karty kontroli, wizualizacje),
  • nadzór nad prawidłowym przebiegami procesów produkcyjnych,
  • uczestnictwo w zespołach wielodyscyplinarnych w obszarach: FMEA, przepływu procesu, planu kontroli, działań korygujących i zapobiegawczych współpraca z działem rozwoju i produkcji w celu doskonalenia jakości produktu,
  • współpraca z OEM z grupy VW, FCA, BMW
  • rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów jakościowych metodami stosowanymi w branży automotive,
  • definiowanie i wdrażanie programów poprawy jakości produktu i procesu,
  • współudział w przeprowadzaniu audytów wyrobu, procesu i systemu jakości,
  • analiza kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych,
  • udział w audytach certyfikujących i audytach klientów,
  • standaryzowane raportowanie osiąganych wyników,
  • nadzór nad dostawcami w powierzonym projekcie,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych w zakresie jakości produktu i procesu.
  • udział w tworzeniu systemu jakości zgodnego z IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 1 rok  doświadczenia w pracy na podobnym  stanowisku w dziale jakości w firmie produkcyjnej (branża automotive)
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,  (znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość wymagań norm IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość pakietu MS Office, Statistica

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Po okresie próbnym atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja.sw@adlerpolska.pl,

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie w nim klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

środa, 21.1.2015 11:21
środa, 15.5.2019 10:27
wtorek, 14.5.2019 15:30
poniedziałek, 13.5.2019 14:20
piątek, 6.4.2018 16:35
środa, 8.5.2019 13:21
środa, 23.1.2019 12:34
poniedziałek, 6.5.2019 14:51
piątek, 26.4.2019 09:56
czwartek, 25.4.2019 14:48
wtorek, 26.2.2019 19:43
czwartek, 7.2.2019 00:00
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Kino Cinema3D
KOLONIE nad morzem
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC