PRACA - FIZJOTERAPETUTA

czwartek, 2.9.2021 09:38 1683

Marconi Medica to jedna z największych i najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie. Specjalizujemy się w rehabilitacji, opiece długoterminowej osób starszych, usługach fizjoterapeutycznych, opiekuńczych i pielęgniarskich.

W związku z dynamicznym rozwojem usług w zakresie fizjoterapii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY

(praca stała lub dodatkowa wg indywidualnych uzgodnień)

Kontakt telefoniczny:  885 108 850

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@marconimedica.pl

z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. " Administratorami danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „MARCONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica, „MARKONI USŁUGI - JERZY MARKIEWICZ”, ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica oraz „MARKONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica.

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w ramach umowy o pracę od  4.186 PLN do 5.800 zł brutto oraz dodatkowe benefity, w tym karty medyczne i / lub rehabilitacyjne, ubezpieczenia grupowe,

- w przypadku pracy dodatkowej, dla osób prowadzących działalność lub posiadających inne zatrudnienie - wynagrodzenie 38,00 zł brutto za godzinę,

- samochód służbowy,

- służbowy telefon,

- kompletnie wyposażone stanowisko pracy w przenośny sprzęt do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych,

-  elastyczny system czasu pracy,

-  stabilną pracę - elastyczną formę zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia, w tym umowę o pracę na czas nieokreślony,

- wysoki poziom samodzielności,

-  możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane:

-  aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

- dyplom mgr fizjoterapii,

- doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuty minimum 3 lata (mile widziane),

-  prawo jazdy kategorii B,

-  doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego (mile widziane).

Zakres obowiązków:

-  przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego wstępnego i końcowego w domu pacjenta z wykorzystaniem testów rekomendowanych przez KIF, w celu określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz jej efektów,

- wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego w domu pacjenta,

- prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta zgodnie z rekomendacjami KIF.