PRACA - Doradca techniczny

środa, 1.8.2018 13:00 395

Firma Beewatec Sp. z o.o. z siedzibą  w Dzierżoniowie, należąca do międzynarodowego koncernu poszukuje osób  na stanowiska:

Doradca techniczny

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

ZADANIA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Doradztwo techniczne u klienta

OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer i samochód służbowy)
  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@beewatec.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."