Powstaną nowe mieszkania na Zawiszowie

środa, 14.7.2021 08:00 3181

Na świdnickim Zawiszowie rozpoczyna się nowa inwestycja mieszkaniowa „OGRODY ZWISZÓW”. Malownicza okolica z widokiem na Ślęże w ostatniej linii zabudowy a jednocześnie blisko centrum. 

WIĘCEJ NA STRONIE - https://www.jaskolscy.com/

Budynek w kształcie litery L zapewni duży komfort i intymność, łącznie na dwóch segmentach powstanie 67 mieszkań o powierzchni od 30 do 80 metrów, o rozkładzie od jednego do czterech pokoi. Każde mieszkanie od pierwszego piętra posiada balkon, natomiast mieszkania usytuowane na parterze duże tarasy i ogródki zielone. Budynki wyposażone są w windę co znacząco zwiększa komfort życia rodzin z małymi dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych. Mieszkania z nowoczesnym poziomem wykończenia zgodnie z najnowszymi warunkami technicznymi, na wczesnym etapie możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w branżach budowlanej, sanitarnej i elektrycznej, co pozwala na idealne dopasowanie mieszkań do swoich potrzeb.  Zaprojektowany został również zielony dziedziniec z miejscem wypoczynkowym dla dorosłych oraz placem zabaw dla dzieci. Nie zabraknie też miejsc postojowych w garażu podziemnym z komórkami lokatorskimi oraz miejsc postojowych zewnętrznych.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i fachowe doradztwo dla Klientów zainteresowanych ofertą, a także gwarancja wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji. 

Zakończenie pierwszego etapu budowy jest planowane na IV kwartał 2022 roku. 

Firma Inwestycyjna JW s.c
ul. Westerplatte 40/2
58-100 Świdnica

Tel. 786 846 399

https://www.jaskolscy.com/