komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 16 kwietnia 2021

Kseni, Cecylii

Powstaną nowe mieszkania na Zawiszowie

niedziela, 4.4.2021 08:00 , odsłony: 1722
kategorie artykułu:

Na świdnickim Zawiszowie rozpoczyna się nowa inwestycja mieszkaniowa „OGRODY ZWISZÓW”. Malownicza okolica z widokiem na Ślęże w ostatniej linii zabudowy a jednocześnie blisko centrum. 

WIĘCEJ NA STRONIE - https://www.jaskolscy.com/

Budynek w kształcie litery L zapewni duży komfort i intymność, łącznie na dwóch segmentach powstanie 67 mieszkań o powierzchni od 30 do 80 metrów, o rozkładzie od jednego do czterech pokoi. Każde mieszkanie od pierwszego piętra posiada balkon, natomiast mieszkania usytuowane na parterze duże tarasy i ogródki zielone. Budynki wyposażone są w windę co znacząco zwiększa komfort życia rodzin z małymi dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych. Mieszkania z nowoczesnym poziomem wykończenia zgodnie z najnowszymi warunkami technicznymi, na wczesnym etapie możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w branżach budowlanej, sanitarnej i elektrycznej, co pozwala na idealne dopasowanie mieszkań do swoich potrzeb.  Zaprojektowany został również zielony dziedziniec z miejscem wypoczynkowym dla dorosłych oraz placem zabaw dla dzieci. Nie zabraknie też miejsc postojowych w garażu podziemnym z komórkami lokatorskimi oraz miejsc postojowych zewnętrznych.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i fachowe doradztwo dla Klientów zainteresowanych ofertą, a także gwarancja wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji. 

Zakończenie pierwszego etapu budowy jest planowane na IV kwartał 2022 roku. 

Firma Inwestycyjna JW s.c
ul. Westerplatte 40/2
58-100 Świdnica

Tel. 786 846 399

https://www.jaskolscy.com/ 
dzisiaj, 59 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
środa, 14.4.2021 12:51
wtorek, 13.4.2021 18:23
wtorek, 13.4.2021 12:11
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe