Powstało RADIODOBA.PL. Zachęcamy do słuchania

czwartek, 12.5.2022 13:23 350 1

Ruszyło RADIODOBA.PL  To miejsce, gdzie  Czytelnicy Doba.pl będą mogli naszych gości posłuchać w rozmowach prowadzonych na różne tematy lokalne, ale nie tylko. Postaramy się dotrzeć do całego regionu. Twórcą, pomysłodawcą i redaktorem RADIODOBA.PL jest redaktor naczelny Doba.pl Tomasz Kuriata. A tak pisze o swoim nowym pomyśle, który udało się urzeczywistnić:

Doba.pl to moje dziecko, radio to moja miłość. Przez 12 lat pracowałem w lokalnym Radiu Sudety, współpracowałem z Radiem BRW. Wzrost popularności podcastów przyczynił się u mnie do chęci powrotu przed mikrofon. Skończyłem dzierżoniowską Radiobudę. Naprzeciwko redakcji portalu znajduje się mural przedstawiający historię Zakładów Radiowych Diora. Siedziba Doby i studio nagraniowe jest na terenie byłej Diory. To symbole, których nie trzeba tłumaczyć.

Mam już pierwsze deklaracje współpracy. Od dziennikarzy, od ludzi, którzy także kochają radio. Chcemy rozmawiać na różne tematy, ale zawsze z ludźmi związanymi z naszym terenem (byłe województwo wałbrzyskie i Wrocław). Sprawy lokalne, polityka, zdrowie, uroda, kultura, edukacja, pasje, turystyka, prawo, biznes, ekologia… Zawsze w kontekście lokalnym. Mamy mnóstwo pomysłów, ale liczymy także na naszych Słuchaczy i Ich sugestie. Robimy to dla Was.

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Cienki piątek, 13.05.2022 09:26
I bardzo dobrze.