komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 24 lutego 2021

Macieja, Bogusza

Poszukiwany ukrywał kilkaset porcji narkotyków w lodówce i poszewce

czwartek, 18.2.2021 14:08 , komentarze: 3 , odsłony: 1466
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej zatrzymali 37-letniego poszukiwanego. Mężczyzna w mieszkaniu ukrywał ponad 620 porcji amfetaminy. Trafił już do aresztu, gdzie odbywa zaległą karę pozbawienia wolności i wkrótce odpowie też za posiadanie znacznej ilości narkotyków. To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 37-letni mężczyzna przebywający na podległym im terenie służbowym jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, a ponadto może mieć związek z przestępczością narkotykową.

Wobec uzyskanych informacji policjanci odwiedzili 37-latka u którego w trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili w pokoju w poszewce od poduszki oraz w lodówce znajdowały się woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina,

W mieszkaniu zabezpieczono ponad 620 porcji tego narkotyku. Nielegalny towar trafił  do depozytu, a 37-latek do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył zaległą karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
2
wtorek, 23.2.2021 08:16
poniedziałek, 22.2.2021 11:11
poniedziałek, 22.2.2021 09:30
2
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele