komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Poszukiwany schował narkotyki... w zamrażarce

poniedziałek, 22.6.2020 13:57 , komentarze: 2 , odsłony: 1168
kategorie artykułu:

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 28-latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Policjanci podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli m.in. marihuanę oraz amfetaminę.

Jednym z głównych zadań policjantów kryminalnych, oprócz zatrzymywania sprawców przestępstw, jest ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału  Kryminalnego świdnickiej komendy w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 28-latka, który do odbycia miał zaległą karę pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze w  jednym z pokoi na kanapie policjanci ujawnili worki strunowe z zawartością suszu roślinnego, na szklanej ławie w tym samym pokoju policjanci ujawnili rozsypany biały proszek. A w toku dalszego przeszukania mieszkania w zamrażalniku lodówki funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością białego proszku. 

- Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina.  Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4000 porcji handlowych tych narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 28-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty min. posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

 

Wasze komentarze

ZAMIAST KUPIĆ SOBIE PIWO ,TO GNOJE ĆPAJĄ PATOLE
poniedziałek, 22.06.2020 22:01 autor:
poniedziałek, 10.8.2020 13:21
wtorek, 4.8.2020 09:46
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec