Poszukiwany mężczyzna posiadał narkotyki

sobota, 10.7.2021 12:49 328 0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Żarowie zatrzymali 23-latka poszukiwanego przez sąd w celu ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna do tej pory ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas zatrzymania okazało się, że dodatkowo posiadał substancje psychotropowe.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w nocy 8 lipca. Patrol zatrzymał do kontroli samochód osobowy którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. W trakcie całej interwencji mężczyzna był bardzo zdenerwowany i chciał jak najszybciej zakończyć to „spotkanie” z policjantami. Szybko wyszedł na jaw powód jego postępowania.

W trakcie legitymowania policjanci ustalili, iż mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

Ponadto, przy mężczyźnie ujawniono biały proszek. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Łącznie zabezpieczono jej blisko 30 porcji.

23-latek został zatrzymany, a w sprawie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)