POsłowie rosną w siłę

piątek, 19.9.2014 16:43 7770 2

Kolejne biuro poselskie Platformy Obywatelskiej powstało w Świdnicy. Robert Jagła od teraz oficjalnie urzęduje w Rynku 1A. Na otwarcie przybyło liczne grono gości z różnych ugrupowań i kierunków politycznych, aczkolwiek biorąc pod uwagę rządzących w Sejmie pojawiła się tylko właśnie Platforma. Nie zabrakło Jacka Protasiewicza, przewodniczącego dolnośląskiej PO, posłów Teresy Świło, Katarzyny Izabeli Mrzygłockiej, Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, Wiesława Kiliana, Zbigniewa Szczygła, członka zarządu Województwa Dolnośląskiego, prezydenta Wojciecha Murdzka i prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Zygmunta Worsy, starosty Powiatu Świdnickiego i jego zastępcy Alicji Synowskiej, Sabiny Cebuli, etatowego członka zarządu czy Teresy Mazurek, wójt gminy Świdnica.

Partia mimo atmosfery wzajemnego porozumienia, nie omieszkała podkreślić swojej przewagi.

- Dziękuję wszystkim za przybycie (...), dziękuję tym, którzy ze mną współpracowali i współpracują, dziękuję za wytrwałość i proszę o jeszcze - mówił Robert Jagła, który mandat posła otrzymał po rezygnacji Jakuba Szulca.

Od ubiegłego tygodnia poseł Robert Jagła jest członkiem dwóch komisji: komisji gospodarki oraz komisji innowacyjności i nowoczesnych technologii. Praca w nich to element strategii, w której poseł nacisk kładzie przede wszystkim na zaangażowanie w rozwój regionu oraz promocję przedsiębiorczości.

- Szansą dla regionu jest rozbudowa infrastruktury oraz wspólna polityka regionalna, której silnym filarem jest dla nas Aglomeracja Wałbrzyska. Wierzę, że intensywna współpraca przyniesie konkretne efekty, poprawiające jakość życia mieszkańców - podkreśla poseł Jagła. - Zależy mi na daleko idącym kompromisie na rzecz współpracy w samorządzie lokalnym. O trudnych sprawach chcę rozmawiać i szukać rozwiązań – zapewnia Robert Jagła.

- Zbierajcie owoce pracy naszego posła. Może dzisiaj dzięki dobrej współpracy prezydentów Wałbrzycha i Świdnicy, ale też lekkiej rywalizacji, Wałbrzych prowadził 2:0 jeżeli chodzi o liczbę posłów, ale dzisiaj jest remis 2:2. Pamiętajcie, że dzięki Platformie Świdnica ma ten remis - podkreślił Jacek Protasiewicz, przewodniczący dolnośląskiej PO.

- Nieprzejmowania się niczym, co się dzieje, a dzieje się różnie... naszą sympatię już dawno masz, bądź szczęśliwy na tej nowej drodze życia - życzyła poseł Katarzyna Izabela Mrzygłocka.

Po poświęceniu biura, gratulacjach i wręczaniu prezentów, miało miejsce krojenie tortu i poczęstunek.

 Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00. Jego dyrektorem została Małgorzata Ziemak.

 

MM

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

środa, 24.09.2014 18:39
Ha, ha, dobre! A właściwie dlaczego?
Arab środa, 24.09.2014 14:34
chociaż tu nie pojawiła się Pani Moscal.