komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 7 lipca 2020

Cyryla, Estery

Pomóżmy Kai wrócić do zdrowia

środa, 12.6.2019 09:56 , komentarze: 0 , odsłony: 5702
kategorie artykułu:

Kaja ma 21 lat. Jest pełną energii dziewczyną o wielu pasjach,która preferuje sportowy tryb życia i zawsze dąży by być najlepsza w tym co robi,dzięki swojej determinacji zawsze się jej to udaje. Dziś chciałaby spotykać się z przyjaciółmi i spełniać swoje marzenia. Ale niestety los sprawił, że śpi i sama potrzebuje bajki z dobrym zakończeniem!

Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej uległa wypadkowi 22 maja w Tworzyjanowie, na drodze krajowej nr 35. O tym pisaliśmy tu: KLIKNIJ. W stanie ciężkim 21-latka trafiła do szpitala we Wrocławiu. Doznała rozległego urazu mózgu i obecnie przebywa w śpiączce. Aktualnie Kaja przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym UM, gdzie jest rehabilitowana i przygotowywana do podjęcia próby wybudzenia. 

- Dla nas priorytetem jest, żeby Kaja wróciła do nas. By zamiast spać, spełniała swoje marzenia ćwiczyła i śmiała się swoim zaraźliwym śmiechem. Chcemy zapewnić jej jak najlepszą opiekę, specjalistów, którzy przywróciliby jej uśmiech. W tej chwili najbardziej potrzebuje pomocy rehabilitanta i wykwalifikowanej kadry lekarskiej - mówią przyjaciele kobiety.

By pomóc Kai w powrocie do zdrowia utworzona została zbiórka na portalu zrzutka.pl. 

KLIKNIJ

 

Wasze komentarze

Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia