Pomoc dla pogorzelców z Burkatowa. Pomóżmy rodzinie, której dom uległ zniszczeniu w wyniku pożaru

niedziela, 24.9.2023 10:45 1590 2

Pożar domu to coś z czym każdemu z nas niewyobrażalnie trudno byłoby się zmierzyć. Ruszyła internetowa zbiórka pomocy dla mieszkańców Burkatowa (gmina Świdnica), którzy w pożarze stracili dobytek życia.

Pożar wybuchł 23 września. Na miejscu z ogniem walczyło sześć jednostek straży pożarnej. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ale rodzina nie może wrócić do domu.

- Ten sobotni poranek zapewne zapamiętamy do końca życia. W naszym domu wybuchł pożar. Udało nam się uciec, a dzięki szybkiej interwencji OSP Burkatów i okolicznych miejscowości oraz PSP Świdnica uratowaliśmy nasze koty, które zostały w środku.  Jesteśmy cali, ale nie możemy wrócić do naszego domu, który wymaga gruntownego remontu. Straciliśmy też rzeczy codziennego użytku min. odzież, sprzęty domowe, legowiska dla zwierzaków, pościele, czy ręczniki, które nadają się do wyrzucenia. W jednej sekundzie straciliśmy to, na co ciężko pracowaliśmy latami i chcielibyśmy zacząć remont domu jeszcze przed zimą. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną nam pomoc - opisują Asia i Damian.

Dobrowolne datki można wpłacać TUTAJ

 

 foto - zrzutka.pl

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

~obserwator poniedziałek, 25.09.2023 08:53
Czy to prawda że, pożar ma coś wspólnego z fotowoltaiką?...
poniedziałek, 25.09.2023 18:46
A co jest potrzebne do takiej interwencji, oświeć mnie?