Pomagają usuwać azbest

czwartek, 8.10.2020 13:26 464 0

Tak jak w latach poprzednich, gmina Strzegom przystąpiła do programu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, mającego na celu usuwanie odpadów niebezpiecznych zawierających azbest.

Projekt "Usuwanie wyrobów zawierających azbest zlokalizowanych na terenie gminy Strzegom w 2020 roku" jest współfinansowany w ramach Programu dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przedsięwzięć związanych z realizacją gminnych programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na rok 2020.

W ramach realizacji zadania zabierane będą elementy zawierające azbest, które są zdemontowane i złożone na posesjach w gminie Strzegom. Teren zostanie oczyszczony z pyłu azbestowego, a odpady zostaną przekazane do unieszkodliwienia.

Zadanie na zlecenie gminy Strzegom wykona firma Logistyka Odpadów Azbestowych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Bielsko -Biała, ul. Szklana 20, 43-300 Bielsko Biała.

Poniżej grafika przedstawiająca statystyki związane z usunięciem azbestu w gminie Strzegom.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)