Kamera, Akcja! Filmowcy opanowali Świdnicę

czwartek, 1.1.1970 01:00 3527 0

Przez dwa dni, 26 i 27 stycznia świdnickie ulice Kliczkowska i Okrężna staną się miejscem akcji serialu kryminalnego kręconego dla platformy Netflix.   W rolach głównych wystąpią Tomasz Schuchardt, Magdalena Różczka oraz Vanessa Aleksander.

 Wrocławska firma MKM Studio prowadziła casting na statystów do filmu,  poszukiwano kobiet i mężczyzn w wieku 16-70 lat, którzy wcielą się w postacie personelu medycznego i pacjentów w szpitalu oraz przechodniów. Ze względu na zdjęcia do serialu i sprzęt filmowy przy ulicach Kliczkowskiej i Okrężnej nie będzie można parkować w dniach 26-27 stycznia.   

"Rojst" to polski serial kryminalny, który zainteresował wielu użytkowników Netflixa. W pierwszym sezonie przyglądamy się pracy dwóch dziennikarzy, którzy w małym mieście badają sprawy samobójstwa nastolatków i podwójnego morderstwa. Młody reporter, który stara się spojrzeć na te wydarzenia z innej perspektywy, poznając kolejne szczegóły, sam coraz bardziej wpada w bagno. W drugim sezonie po raz kolejny widzimy postać dziennikarza granego przez Dawida Ogrodnika. W centrum historii są jednak śledczy, którzy pracują nad nowymi sprawami związanymi z powodzią i odnalezionymi zwłokami. Powstający obecnie "Rojst Millenium" to trzecia część kultowego serialu Netflixa. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)