komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 3 sierpnia 2021

Lidii, Augusta

Pirat drogowy zatrzymany przez policję

czwartek, 15.7.2021 11:27 , komentarze: 3 , odsłony: 2113
kategorie artykułu:

Kolejny kierowca, który złamał przepisy ruchu drogowego, wpadł w ręce policjantów świdnickiej drogówki. 36-latek w obszarze zabudowanym, na obowiązującej „pięćdziesiątce”, jechał 119 km/h. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec powiatu świdnickiego kierował pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Świdniccy policjanci ruchu drogowego, dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy, niestety często dochodzi do rażącego łamania przepisów ruchu drogowego przez kierujących

14 lipca funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy, dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów w miejscowości Świdnicy, zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Mercedes, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h w terenie zabudowanym.

W trakcie kontroli okazało się, że decyzją starosty świdnickiego 36-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mieszkaniec powiatu świdnickiego za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym, zaś za przestępstwo, którego się dopuścił odpowie przed sądem.

 

Wasze komentarze

Karać i to ostro!
czwartek, 15.07.2021 12:40 autor: Mały
poniedziałek, 2.8.2021 10:46
5
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D